Bilgi Bankası
SetuP Yazılım Destek Sayfası > SetuP Yazılım Destek Sayfası > Bilgi Bankası

Yardım ara:


Reklam Grupları

Çözüm

Reklam Grupları sayesinde aynı reklam bölgesinde birden fazla reklam gösterimi yapabilirsiniz. Aynı Google reklamlarında olduğu gibi, sayfa her güncellediğinde aynı bölümde farklı reklam gösterebilirsiniz. Aynı gruptaki reklamlar tamamen rastgele olarak gösterilmektedir. Bu nedenle gösterim sayılarında farklılıklar olabilir.

 

Uygulaması son derece kolaydır. Reklam Grupları sayfasından Yeni Reklam Grubu Ekle  bağlantısını tıklayın. Gruba dilediğiniz ismi verdikten sonra sol panelde listelenen reklamlardan, gruba dahil etmek istediğiniz reklamları first  tuşunu kullanarak sağ taraftaki panele gönderin. Seçim bittikten sonra kaydettiğinizde reklam grubunu ana sayfanıza veya alt sayfalarınıza ekleyebilirsiniz. 

 

Gruba reklam eklemede bir sınır bulunmamaktadır. Ancak reklamlar rastgele seçildiği için, adil gösterim için çok fazla sayıda eklemenizi önermiyoruz.

Reklam grupları, ana sayfa düzenleme bölümünde RG- ön etiketi ile görüntülenmektedir.

Dikkat! : Reklam gruplarının içine benzer ölçülerdeki reklamları dahil etmelisiniz. Aksi halde boyutların hepsi ana sayfaya eklerken kullandığınız tema (tek sütun, çift sütun vs.) boyutlarında olacaktır.

Not: Bu özellik sadece Paket-3 (Kırmızı Paket) kullanıcıları için aktiftir.

 
Bu içerik sorununuzu çözmenizde yardımcı oldu mu? evet / hayır
İlgili Makaleler Reklam veya Html Kodu Ekle
Reklam Ölçüleri
Ana Sayfaya Reklam Ekleme
Resimli Reklam Nasıl Eklerim?
Reklam Listesi
İçerik Detayları
İçerik Numarası: 54
Kategori: Reklam Yönetimi
Verilen Puan (Oylar): İçerik Puanı 4.4/5.0 (13)

 
« Geri Dön

 
Powered by Help Desk Software HESK, brought to you by SysAid