Bilgi Bankası
SetuP Yazılım Destek Sayfası > SetuP Yazılım Destek Sayfası > Bilgi Bankası

Yardım ara:


Albüm Ekle

Çözüm

Foto Galeri Yönetimi -> Albüm Ekle

Önceden eklemiş olduğunuz Fotoğraf Galerine albüm ekleyeceğiniz bölümdür. Albümün tanımlamalarını yaptıktan sonra Kaydet düğmesini tıklarayak listeleme bölümüne geri dönersiniz.

Albüme Resim eklemek için; listeleme bölümüne geldikten sonra albümün sağındaki  düğmesini tıklayarak düzenleme bölümüne girmeniz gereklidir. Ardından Yeni Resimler Ekle düğmesini tıkladığınızda resim seçebileceğiniz bir bölüm açılacaktır. Albüme eklemek istediğiniz resimleri ister tek tek, isterseniz topluca seçip Resimleri Kaydet düğmesini tıklayınız. 

Resimler yüklendikten sonra bir önceki sayfaya geri döneceksiniz. Albüm bilgilerinin hemen altında Resim Bilgileri alanında eklediğiniz resimleri görebilirsiniz. Bu bölümde resimlerin yanında gördüğünüz kutuya resim hakkında bilgiler ekleyebilirsiniz. Ekleyeceğiniz bu bilgiler ziyaretçilerinize resmin hemen altında gösterilecektir.

Kapak Resmi seçimi için Açıklama kutusunun hemen yanında bulunan seçimi işaretlemeniz gerekmektedir. Kapak resmi olarak belirlediğiniz bu resim, galeri listeleme ve Foto Galeri bölümlerinde albüm resmi olarak çıkacaktır.

 
Bu içerik sorununuzu çözmenizde yardımcı oldu mu? evet / hayır
İlgili Makaleler Albüm Kapağı Seçimi
Haberin İçine Ek Fotoğraf Ekleme
Haber Ekle
Fotoğraf Ekleme / Düzenleme
Haber Düzenleme
İçerik Detayları
İçerik Numarası: 14
Kategori: Foto Galeri Yönetimi
Verilen Puan (Oylar): İçerik Puanı 3.7/5.0 (28)

 
« Geri Dön

 
Powered by Help Desk Software HESK, brought to you by SysAid