Bilgi Bankası
SetuP Yazılım Destek Sayfası > SetuP Yazılım Destek Sayfası > Bilgi Bankası

Yardım ara:


Nereden Başlamak Lazım?

Çözüm

Haber sitenizin hazır olduğuna dair bir eposta aldınız. Ardından haber sitenizi kendinize göre düzenlemek istiyorsunuz. Peki ama çalışmaya nereden başlamak lazım?

1. İlk yapmanız gereken, Site Yönetimi bölümünden Genel Ayarlar sayfasını düzenlemektir. Adres bilgilerinin yanı sıra, sitenin logosu, zemin rengi gibi bölümleri kendinize göre özelleştirmelisiniz. 

2. Ardından Kategori Yönetimi bölümünden kendinize uygun haber kategorilerini belirleyin. Mevcut kategorileri silebileceğiniz gibi, düzenleme de yapabilirsiniz.

3. Hemen ardından yine Site Yönetimi bölümünden Alt Sayfa Ayarlarını yapmanız gerekmektedir. Az önce belirlediğiniz kategorilere göre bu sayfayı düzenleyebilirsiniz.

Öncelikli olarak yapmanız gerekenler bunlardır. Ardından dilerseniz yine Site Yönetimi bölümünden Ana Sayfayı Düzenleyebilirsiniz. Ana sayfa düzenlerken dikkat etmeniz gereken en önemli husus, sayfanızın kolayca açılabileceği sayıda haber kullanmanızdır. Gereğinden fazla haberi ana sayfaya aldığınızda siteniz yavaş açılacak ve okuyucularınızı rahatsız edecektir.

Tüm bunları bitirdiyseniz, artık haber girmeye başlayabilirsiniz.

Girdiğiniz haberlere ait detaylı istatistik bilgileri için analitik kodunuzu da sitenize eklemelisiniz. Eğer hazırda analitik kodunuz varsa bunu Site Yönetimi -> Genel Ayarlar -> Google Ayarları bölümünden sisteme eklemeniz yeterlidir. 

Takıldığınız her yerde Site Yönetimi bölümündeki Kullanma Kılavuzuna bakarak destek alabilirsiniz. 

 
Bu içerik sorununuzu çözmenizde yardımcı oldu mu? evet / hayır
İlgili Makaleler Makale Ekle
Ana Sayfayı Düzenle
Genel Ayarlar
Siteden Canlı Yayın Yapmak
Reklam veya Html Kodu Ekle
İçerik Detayları
İçerik Numarası: 30
Kategori: Genel Bilgiler
Verilen Puan (Oylar): İçerik Puanı 4.1/5.0 (50)

 
« Geri Dön

 
Powered by Help Desk Software HESK, brought to you by SysAid