Bilgi Bankası
SetuP Yazılım Destek Sayfası > SetuP Yazılım Destek Sayfası > Bilgi Bankası

Yardım ara:


Siteme Anket Eklemek İstiyorum

Çözüm

Siteme anket eklemek için ne yapmalıyım?

Öncelikle, Anket.ga ana sayfasında bulunan menüdeki Giriş Yap bölümünden üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişleri sadece Facebook hesabı ile yapılmaktadır. (Sistem üyeliği sadece Facebook hesabı üzerinden yapılmaktadır. Bu sayede sahte oy kullanımı en aza indirilmiştir. İsim, eposta dışında hiç bir bilginiz alınmamaktadır.)

Facebook üyeliği sırasında, üye olurken zaten kullanmanız gereken isim, eposta gibi bilgiler dışında hiç bir bilginiz alınmamaktadır.

Giriş Yap bölümüne tıkladıktan sonra karşınıza "Facebook İle Bağlan" ekranı gelecektir. Bu tuşu tıkladıktan Facebook hesabınıza bağlanmanız ve işlem için onay vermeniz gerekmektedir. Onayın hemen ardından sitemize yeniden yönlendirileceksiniz.

Başarılı olarak giriş yaptıysanız, açılan ekranda menü üzerinde "Yeni Anket" bölümünü görmeniz gerekmektedir.

İlgili bölümleri doldurduktan sonra Kaydet  tuşuna basınız. Tüm bölümleri eksiksiz doldurduysanız, anketiniz başarı ile kaydedilecektir.

Kayıt işleminin tamamlanmasının ardından açılan pencerede gösterilen kodları lütfen kopyalayınız. Bu kodları haber sitenizdeki  "Reklam Ekle" bölümünü kullanarak, dilediğiniz isimle sitenize kaydediniz. Kaydettiğiniz bu kodları, aynı reklam ekler gibi sitenizin dilediğiniz bölümünde yayına alabilirsiniz.

Anket ile ilgili sonuçları da, hem anket sayfasında, hem de oy kullandıktan sonra görebilirsiniz.

Önemli Not: Anketiniz aynı reklam ekler gibi eklenmektedir. Ancak en ve boy ölçüleri anketi oluştururken girdiğiniz seçeneklerle alakalıdır. Bu nedenle siteden aldığınız kodların ölçülerini değiştirmeniz gerekebilir. Kod içinde bulunan "height" bölümündeki sayıyı değiştirerek istediğiniz boyutu kendiniz verebilirsiniz.

 
Bu içerik sorununuzu çözmenizde yardımcı oldu mu? evet / hayır
İlgili Makaleler Anket.ga Hakkında
Haber Ekle
Reklam veya Html Kodu Ekle
Kullanıcı Girişi ve Şifre İşlemleri
Genel Ayarlar
İçerik Detayları
İçerik Numarası: 57
Kategori: Anket Yönetimi
Verilen Puan (Oylar): İçerik Puanı 3.8/5.0 (31)

 
« Geri Dön

 
Powered by Help Desk Software HESK, brought to you by SysAid