Bilgi Bankası
SetuP Yazılım Destek Sayfası > SetuP Yazılım Destek Sayfası > Bilgi Bankası

Yardım ara:


Ajans Haberleri

Çözüm

Haber Havuzu -> Ajans Haberleri

Anlaşmalı olduğunuz haber ajanslarından gelen haberler bu bölümde listelenmektedir. Haberleri çekmek için sağ üst köşede bulunan Haber Güncelle düğmesini tıklamanız gerekmektedir. Bu düğmeyi tıkladığınızda mevcut haberler ekranda listelenecektir. Haberleri tek tek ekleyebileceğiniz gibi, tümünü seçip tek seferde de ekleyebilirsiniz.

Otomatik çekim yaparken; ajanslardan gelen haberlerin ait olduğu kategoriler sistemde aynı isimle bulunuyorsa, güncelleme bu kategorilere göre yapılmaktadır. Aynı isimde kategori bulunmaması halinde kategori listesinde ilk sırada yer alan kategoriye yükleme yapılmaktadır.

Önemli Not: Haber çekimlerinin tamamen otomatik yapılmasını önermiyoruz. Ajans haberleri ilk geldiği hali ile binlerce sitede yayınlanmaktadır. Başka sitelerle, tamamen aynı haberlerin yer alması, sitenizin Google tarafından spam olarak algılanmasına ve sıralamasının düşmesine neden olabilir. Bunu engellemek için ajanstan çektiğiniz tüm haberleri mutlaka yeniden düzenleyiniz. Kategorilerini de mutlaka kendinize göre kaydediniz.

 

Ajans bilgilerini güncellemek için Site Yönetimi -> Genel Ayarlar -> Ajans Ayarları bölümündeki alanları doldurmanız gerekmektedir.

 

 
Bu içerik sorununuzu çözmenizde yardımcı oldu mu? evet / hayır
İlgili Makaleler Kategori Ekle
Haber Ekle
Genel Ayarlar
Ana Sayfayı Düzenle
Haber Düzenleme
İçerik Detayları
İçerik Numarası: 47
Kategori: Haber Havuzu
Verilen Puan (Oylar): İçerik Puanı 4.0/5.0 (16)

 
« Geri Dön

 
Powered by Help Desk Software HESK, brought to you by SysAid